TAJEMSTVÍ LÁSKY

Los misterios del amor, Venezuela, 2009 (120 dílů)

Příběh lásky zdravotní sestřičky Franciscy Naranjo, která miluje Juana Andrese Romana, přitažlivého arogantního majitele a ředitele kliniky, kde pracuje. Její láska je samozřejmě platonická, protože Juan Andres ani neví, že existuje a je mu lhostejná. Jednoho osudového dne se ale všechno změní. V nákupním centru na pánském záchodě se Juan Andres srazí s taxikářem Jasonem Martinezem, který by mohl být jeho identickým dvojčetem. Dostane nápad si na pár hodin Jasona najmout, aby předstíral, že je on. Chce se věnovat své milence, ale má být na slavnostním odhalení sochy jeho otce na klinice a tohle řešení jeho problém vyřeší. Během svého několikahodinového pobytu na klinice způsobí Jason jako Juan Andres spoustu problémů, hlavně když potkává Franciscu Naranjo a okamžitě pozná, že je to žena jeho života. Co však dělat, když ona si myslí, že je Juan Andres, který ji dopoledne urazil a navíc má oficiální snoubenku? Nevinná hra se mění v noční můru v okamžiku únosu Juana Andrese. Ten je unesen za hranice, únosci odmítají uvěřit, že on není on a Jason je přinucen Octaviem i nadále předstírat, že je Juan Andres.

Další ženou v příběhu je sympatická doktorka Maricruz Fernandez, které jednoho dne zazvoní telefon a muž na druhém konci linky ji oznámí, že manžel ji podvádí s jeho ženou. Ten muž je Gabriel Pacheco a chce, aby Maricruz objevila pravdu, kterou on zjistil teprve nedávno a sám se s ní těžko vyrovnává. Maricruz tomu odmítá věřit, ale pomaloučku ji Gabriel přesvědčí, aby mu dala šanci ukázat jí pravdu. Oba se tak musí vyrovnat s bolestnou realitou a rozhodnout se, jakým směrem bude jejich život ubíhat.

Na kliniku přichází pracovat jako správkyně přitažlivá Debora, která se po dlouhé době, kdy žila v zahraničí, se vrací do země. Tato žena je kombinací svůdnosti a tajemna, což neujde pozornosti doktora Emilia Pimentela, šéfa Franciscy a zároveň nejlepšího doktora na klinice i široko daleko. Přese všechno je to tvrdý muž, který žije svůj život s příchutí cynismu. Dá mu Debora šanci objevit její kouzlo a svěří mu své pečlivě střežené tajemství ?

OSOBY A OBSAZENÍ
Sabrina Seara - Francisca Naranjo Ámbar Díaz - Zuleyma
Juan Carlos García - Juan Andrés Román/Jason Martínez Cristian González - Christian
Wanda D' Isidoro - Vanessa Garcia Karin Hernández - Shirley
Jerónimo Gil -  Edwin Santeliz Ly Jonaitis - Carolina
Eileen Abad - Isabella Deyalit Lopez - Amarelis
Iván Tamayo - Emilio Pimentel Aura Rivas - Trina
Mónica Pasqualotto - Maricruz Fernández Hernan Iturbe – Orlando
Eduardo Orozco - Octavio Sandra Yajure – Carmen
Rhandy Piñango - Vladimir Quintana Samuel Egui – Kruger
Albi De Areu - Gabriel Acosta Jessika Grau – Manuela Garcia
Alba Roversi - Deborah Salazar Amelie Redondo – Sofia
Flor Elena González - Diana Ana Karina Casanova – Mercedes
Freddy Aquino – Wilfer Linares Antonio Delli – Marcelo
María Antonieta Ardila - Carlita Eva Blanco – Mireya
Catherina Cardozo - Lisbeth Carlos Guillermo Haydon – Rodrigo Delgado
Ana María Simón - Laura Gioia Arismendi - Estela
Giancarlo Pasqualotto – Daniel Juan Miguel Hernández - Kabubi
Michelle Nassef - Jimena Johan Zambrano
Carmen Alicia Lara - Nayibe Roxana Diaz
Natalie Cortez - Alicia  
FOTOGRAFIE