MARIA ROSA, DOHAZOVAČKA

Maria Rosa, buscame una esposa, Peru - 2000 (120 dílů)

Ze všech úkolů, které Maria Rosa García od svého šéfa za několik let spolupráce dostala, bylo nejtěžší - "Maríe Roso, najdi mi ženu."
Rafael Vargas je typický příklad starého mládence, který je buď příliš zaneprázdněn, anebo nemá dostatek energie na chození s dívkou. Jednoho dne ho však přepadne myšlenka, že je nejvyšší čas se oženit, aby všichni známí nezačali pochybovat o jeho mužství. A jak jednodušeji si to zařídit, než delegovat tento úkol na svou supervýkonnou sekretářku?
Háček je ovšem v tom, že Maria Rosa je do svého šéfa od samého prvního dne, kdy začala pracovat v jeho firmě, beznadějně zamilovaná. Momentální okouzlení se rozvinulo v hlubokou a vřelou lásku, která ji úplně pohltila. A to i přesto, že své city nikdy nedala najevo. Úspěšný businessman v Marie Rose vidí tu nejschopnější a nejloajálnější zaměstnankyni - ale bohužel nic víc. Nikdy se na ni nedíval jako na ženu a ona se s tím potichu smířila. Stačilo jí, že mu může být nablízku, a tak strávila nejlepší léta svého života plněním úkolů nezbytných pro chod firmy, ale bez osobního uspokojení. Její jedinou útěchou byl Rafaelův totální nezájem o jakýkoli dlouhodobý vztah.
O to bolestnější bylo zjištění, že Rafael uvažuje o svatbě, ale ne s ní. Po vystřízlivění z prvního šoku se pustí do díla. Vymyslí plán, že bude předstírat, jak se všemožně přes seznamovací agentury snaží najít tu nejlepší kandidátku a pak vše sabotuje tak nesmyslnými zkouškami a podmínkami, že žádná z uchazeček nemůže nikdy projít. Tak si chce zajistit, že Rafael nikdy nenajde ideální nevěstu a ušetřený čas věnovat nové taktice, pracovat na sobě, aby byla přitažlivější a získala si navždy jeho srdce.
Její strategie ovšem nabrala poněkud jiných obrátek. Rafael si sice všimnul, že je María Rosa nějaká jiná, ale její nové chování přisoudil spíše přepracování. Jako starostlivý zaměstnavatel se rozhodl ji poslat na placenou dovolenou do zahraničí, aby si dobře odpočinula.
Po návratu z dovolené María Rosa zjistí, že její odjezd byl fatální chybou. Zatímco byla pryč, nejen na její místo ve firmě, ale i do Rafaelova života se vetřela mazaná, zlá a nemilosrdně ambiciózní žena, Eva. Naplno ovládla Rafaelovo nedobytné srdce a udělala z něj láskou zaslepenou loutku.
Tím začíná dlouhá a nešťastná etapa Rafaelova života, která je plně pod taktovkou vychytralé Evy. Jen jediná žena ho může zachránit před krutým osudem - navždy milující a oddaná María Rosa.

OSOBY A OBSAZENÍ
Gianella Neyra - Maria Rosa Garcia Omero Cristali - Martin Diaz
Marcelo Cezan - Rafael Vargas Mirtha Patiño - Perla Muñoz
Chiquinquira Delgado - Eva Amador Rodrigo Sanchez Patino - Mario Cortes
Orlando Fundichely - Miguel Cortes Milagros Lopez - Cristina Cortes
Bernie Paz - Gonzalo Mabel Duclos - Ana Forero
Rebeca Scribens - Yolanda Garcia Marcelo Oxenford - Fidel
Gabriel Calvo - Federico Forero Javier Delgiudice - Hector
Ana Maria Verela - Libia Cadena Orlando Sacha - Hernan Garcia
FOTOGRAFIE