SNÍM O TVÉ LÁSCE

Los Querendones (Sueno con tu amor), Venezuela - 2006 (145 dílů)

Je to příběh dvou celoživotních kamarádek – obě jsou krásné a vzdělané, avšak absolutně rozdílné ve všem ostatním.
Doktorka Gloria Miralles je bohatá, arogantní a hluboce osamělá – skoro na úrovni poustevnice. Navzdory obrovskému materiálnímu bohatství a profesionálnímu úspěchu se cítí vyprahlá a chudá jakémkoli jiném aspektu svého života. Naopak Fe Quintero, učitelka, která tvrdě pracuje, aby pomohla svým rodičům, je pořádně chudá – ale všechno, co jí chybí v materiálním světě je vyváženo láskou. Na rozdíl od Glorie, Feiina vřelá a otevřená povaha jí získala náklonnost celého jejího okolí a jejích rodičů – ačkoli jí nikdy nemohli dát hmotné věci, vždy ji zahrnovali nepodmíněnou láskou a jistotou. Co chybí Fei i Glorii je romantická láska. V životě obou totiž chybí ten pravý muž – tedy jen do té doby, než Fe potká Sergia Grimana.
Sergio, vynikající asistent v právnické kanceláři, se objeví ve Feině životě přesně v ten den, kdy jí tarotové karty předpoví příchod spřízněné duše. Velice spirituální Fe, která věří v kouzla a čáry, je přesvědčená, že právě Sergio je „ten pravý“ a okamžitě se díky své veselé a milující povaze octne hlavou v oblacích. Tento pocit je vzájemný, Sergio se do ní zamiluje na první pohled.
Fe, bláznivě zamilovaná a opilá štěstím tím rozpoutá v Glorii, která ji štěstí začne závidět, nenávist. Ačkoli se celý život Gloria řídila přáním své matky – aby byla hodná a milá k Fe, dceři rodinného šoféra, nemůže pochopit, proč by její kamarádka, pocházející z chudých poměrů,  měla najít štěstí, když ona sama šťastná ani zamilovaná není. Rozhodne se soustředit veškerou svou energii na to, aby zničila Feinu lásku jakýmikoli prostředky, včetně toho, že se sama snaží získat si dobrosrdečného Sergia pro sebe.
Život je však komplikovaný a Gloria zjistí, proč její umírající matka ochraňovala Fe po celé ty roky: Fe a Gloria jsou poloviční sestry. Gloria přísahá, že tuto skutečnost se Fe nikdy nedozví, stejně jako nedovolí, aby získala obrovské dědictví, které jí její matka zanechala. Feiin a Sergiův perfektní vztah se začíná kazit a ona marně přemýšlí, proč. Nikdy ji ani nenapadne, že její největší a nejnebezpečnější nepřítel se schovává za maskou přítelkyně Glorie ….

OSOBY A OBSAZENÍ
Fabiola Colmenares - Fe Quintero Claudia La Gatta - Milady
Jorge Reyes - Sergio Grimán Jose Torres - Mediachelo
Crisol Carabal - Gloria Miralles Reinaldo Jose Perez - Burguelios
Miguel de Leon - Valentin Alcantara Yenny Valdez - Goya
Flor Elena Gonzalez - Esther Miralles Tania Sarabia - Violeta
Amanda Gutierrez - Piedad Henry Rodriguez - Aniceto
Karl Hoffman - Armando Montilla Rodrigo Gonzalez - Alejandrito
Carlos Olivier - Erasmo Joseph de Abreu - Angelucha
Juan Carlos Vivas - Elias Grimán Jose Manuel Suarez - Luisito
Gigi Zanchetta - Caridad Vanessa Pallas - Michelle
Roberto Lamarca - Chon Quintero Patricia Oliveros
Loly Sanchez - Angelica Jose Manuel Moreno
Reina Hinojosa - Berta Jose Luis Zuleta
Bebsabe Duque - Niurka Elio Petrinni
Judith Vasquez - Eusebia Abigaíl Truchess
Amilcar Rivero - Inocencio Ruiz Susej Vera
Erika Schwarzgruber - Barbarita  
FOTOGRAFIE